• слайд 1
  • слайд 2
  • слайд 3
Малороганська сільська рада

Оголошення

ПОВІДОМЛЕННЯ
про намір здійснити  зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій
для житлових будинків,  що знаходяться на обслуговуванні ДКП «Малороганський комунгосп»

     Відповідно  ч.2 ст.31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 р. № 869  «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» (зі змінами та доповненнями) та  керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012р. № 390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», зареєстрованого в МЮУ 16.08.2012 р. за № 1380/21692, ДКП “Малороганський комунгосп” доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити  зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій будинків, що знаходяться на обслуговуванні ДКП "Малороганський комунгосп".
Метою розробки та впровадження нових тарифів на послуги ДКП "Малороганський комунгосп" є врахування економічно обґрунтованих витрат підприємства на надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.
    Обґрунтування необхідності зміни діючих тарифів на послуги ДКП "Малороганський комунгосп" для споживачів
На обслуговуванні підприємства знаходиться 11 багатоквартирних житлових будинків.
Діючі на даний час тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (встановлені рішеннями VIIІ сесії VII скликання Малороганської сільської ради від 30.09.2016 р.) не відшкодовують в повному обсязі витрати підприємства, перш за все у зв’язку з ростом тарифів на електроенергію, цін на паливно-мастильні матеріали та збільшенням розміру прожиткового мінімуму, встановленого по Україні з 01 січня 2018 року для працездатних осіб, що є основою для розрахунку тарифних ставок та посадових окладів працівників підприємства, а також росту мінімальної заробітної плати відповідно до чинного законодавства проти закладених показників в розрахунки діючих на підприємстві тарифів.
    Так за період дії встановлених тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій відбулись наступні зміни: ріст вартості паливно-мастильних матеріалів  склав 60-70 %, ріст тарифів на електроенергію для житлових будинків – на 80,0 %, ріст мінімальної заробітної – на 60,0 %. .
    Враховуючи вище викладене, виникла об’єктивна необхідність зміни тарифів на послуги з утримання будинків і прибудинкових територій відповідно до положень Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 р. № 869 «Про забезпечення єдиного до формування тарифів на житлово-комунальні послуги».
Державне комунальне підприємство «Малороганський комунгосп» приймає зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  у письмовій формі  протягом 14 календарних днів  з дня опублікування  повідомлення  про намір здійснити зміну (коригування) тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території за адресою: 62485, с.Мала Рогань, вул.Покровська,10 з 8-00 до 16-30 год.,  крім суботи та неділі та святкових днів.

Адміністрація ДКП "Малороганський комунгосп"

 


 

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ХАРКІВЩИНИ!

01.02.2018

Кожному з нас доводилося мати справу з військовим комісаріатом, який діє на території району міста чи області. Поставити дитину на облік під час приписної кампанії, отримати посвідчення учасника бойових дій чи довідку про перебування члена сім’ї на строковій службі… І ще безліч питань, які мають вирішувати районні військкомати.

Військовослужбовці й працівники цих державних установ зобов’язані приділяти максимум уваги відвідувачам, які з того чи іншого приводу до них звертаються. Особливо неприпустимими є факти спроби отримання посадовими особами військкоматів неправомірної вигоди.

Якщо Ви, так чи інакше, зіткнулися з проявами корупційних дій у своєму районному комісаріаті, терміново повідомте про це за номером телефону «гарячої лінії» Харківського обласного військового комісаріату

(057) 712-08-77 — з 9.00 до 17.00

(063) 046-65-00 — з 17.00 до 9.00

Не лишайтеся байдужими до проявів корупційних дій з боку тих, чий обов’язок служити Українському народу!

Військовий комісар Харківського

обласного військового комісаріату

полковник Юрій КАЛГУШКІН

 

 


 

ОГОЛОШЕННЯ

Малороганська сільська  рада повідомляє  про  початок процедури розгляду містобудівної документації — детального плану території,  обмеженої вулицею Західною, пров. Покровським та територією стадіону в селі Мала Рогань  Малороганської  сільської ради, розробленого   на замовлення Малороганської сільської ради проектною організацією ПП «ДОМІНІОН ХАРКІВ» на підставі рішення ХVІІ сесії Малороганської сільської ради VIІскликання від 15листопада 2017 року «Про розроблення детального плану території, обмеженої вулицею Західною, пров. Покровським та територією стадіону в селі Мала Рогань  Малороганської  сільської ради.

Детальний план території  розроблено  з метою  організації  комплексної забудови — передбачено будівництво громадської будівлі закладу охорони здоров’я – амбулаторії загальної практики сімейної медицини з квартирою лікаря – поверховість – 1 поверх, орієнтовна площа забудови 391кв.м. 14 листопада 2017року  Верховна Рада прийняла закон 7117 "Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості". Він покликаний вирішити проблему з критичним станом первинної медичної допомоги у сільській місцевості, яка не вирішувалась десятиліттями. Зробити цю медичну послугу якісною, розвернути її до сільських мешканців, яких в Україні понад 13,1 млн, а в деяких областях — навіть понад 60% населення — сільське. Законом фактично дано старт реформі сільської медицини. Основна ціль закону — забезпечити якісну диспансеризацію у сільській місцевості, вчасне виявлення захворювань, насамперед генетичних на ранніх стадіях, системний нагляд за певними групами хворих, проведення профілактичних й оздоровчих заходів. Загальний успіх реформи залежить від здатності держави і суспільства змінити ситуацію із якістю і доступністю медичних послуг для мешканців сільської місцевості. Тож першочергове завдання держави — інтегрувати якісні медичні послуги безпосередньо у сільські території. Тож даний детальний план розробляється з метою реалізації положень зазначеного закону. За   функціональним призначенням об’єкт – заклад охорони здоров’я.

Ділянка проектування розташована в центральній  частині села Мала Рогань, загальною площею проектування 0,6га. Дана територія розташована в межах населеного пункту, належить до земель комунальної власності житлової та громадської забудови, передбачається її використання під  громадську забудову. Для будівництва  об’єкту громадської забудови планується передбачити територію площею 0,3га відповідно до вимог табл.6.1 ДБН 360-92**.

З проектом містобудівної документації можна ознайомитись у приміщенні Малороганської сільської ради з понеділка по п’ятницю з 9 до 16години з 24.01.2018р. по 24.02.2018р. та надати свої письмові пропозиції у зазначений термін.

Пропозиції до проектів містобудівної документації мають право подавати:

    повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

    юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

    власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

    представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

    народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Пропозиції, подані особами, не визначеними пунктом 7 «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 25.05.2011р. № 555, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" ( 3038-17 ) пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця  проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Відповідальний за організацію розгляду наданих пропозицій  заступник сільського голови Радіонов С.В. Розгляд пропозицій буде провадитись по мірі їх надходження в термін до 24.02.2018р.

 


 

ОГОЛОШЕННЯ

Згідно з рішенням XV сесії VII скликання від 04.08.2017р. Малороганської сільської ради з 01 вересня 2017 року вводяться в дію нові тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення, а саме:
тариф на централізоване водопостачання (для населення) становитиме — 9,13 грн/м3 без ПДВ
тариф на централізоване водовідведення (для населення) становитиме — 7,62 грн/м3 без ПДВ
тариф на централізоване водопостачання (для бюджетних установ) становитиме — 9,52 грн/м3 без ПДВ
тариф на централізоване водовідведення (для бюджетних установ) становитиме — 7,95 грн/м3  без ПДВ
тариф на централізоване водопостачання (для інших споживачів) становитиме — 10,20грн/м3 без ПДВ
тариф на централізоване водовідведення (для інших споживачів) становитиме — 8,51 грн/м3 без ПДВ   

 

З повагою, керівництво
ДКП «Малороганський комунгосп».

 


 

ОГОЛОШЕННЯ

     Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення розрахунків за енергоносії» від 10.04.2014 № 1198-VII. всім мешканцям (власникам квартир/будинків), які приєднані до систем централізованого водопостачання та водовідведення в термін до 01.09.2017 р. з'явитися до ДКП “Малороганський комунгосп”(с. М.Рогань, вул. Покровська, 10 Пн-Пт з 08.00 до 16.30) для укладання договору про надання послуг з централізованого постачання холодної води та водовідведення. В разі відмови від укладання договору, абоненти будуть відключені від систем водопостачання та водовідведення.
     Для укладання договору необхідно надати:
1.    Копію паспорту ;
2.    Копія ІПН (коду);
3.    Копія технічного паспорту будинку (тільки для приватного сектору);
     Примітки: Абонентам, в яких укладений договір на обслуговування прибудинкових територій, копії вищевказанних документів надавати не потрібно.
   Проекти Договорів про надання послуг з централізованого постачання холодної води та водовідведення доступні для ознайомлення на сайті Малороганської сільської ради (http://malorogan.khrada.gov.ua/публічна-інформація/), а також в приміщенні ДКП “Малороганський комунгосп” .

З повагою, керівництво
ДКП «Малороганський комунгосп»

 


 

 

ОГОЛОШЕННЯ

       До 15 серпня 2017 року Малороганською сільською радою приймаються пропозиції щодо кандидатур  громадян, які зареєстровані та проживають на території Малороганської сільської ради, на присвоєння звання «Почесний громадянин села Мала Рогань».
       Додаткову інформацію можна отримати у приміщенні Малороганської сільської ради за адресою: с. Мала Рогань, вул.. Покровська, 10 та за тел.: 740-83-8-, 740-83-38.

 


ОГОЛОШЕННЯ

     Малороганська сільська  рада повідомляє  про  початок процедури розгляду та  врахування пропозицій  громадськості у проекті містобудівної документації — Генеральних планів населених пунктів сіл Мала Рогань, Бісквітне та Коропи Харківського району Харківської області,  розроблених   на замовлення виконкому Малороганської сільської ради проектною організацією ПП «ДОМІНІОН ХАРКІВ» на підставі рішення ХХХI сесії Малороганської сільської ради VI скликання від 18 квітня 2013 року «Про розроблення генеральних планів населених пунктів сіл Мала Рогань, Бісквітне, Коропи Малороганської  сільської ради Харківського району Харківської області».
     До складу проектів входять текстові (Пояснювальні записки та вихідні дані) та графічні матеріали:

    Переглянути генеральні плани