• слайд 1
  • слайд 2
  • слайд 3
Малороганська сільська рада

Фотогаларея

День Пам’яті та Примирення в Малій Рогані.

    08.05.2018 року Мала Рогань вшанувала пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, підтримуючи солідарність і бойове братерство всіх об’єднаних націй — як держав, так і бездержавних тоді народів. Події війни та її жертви будуть в пам’яті нашій завжди.
    Традиційно на площі біля Малороганського сільського будинку культури відбулися мітинг до дня Пам’яті та Примирення, на якому мали слово голова Малороганської сільської ради Зінов’єв М.В., голова громадської організації ветеранів України та учасників ліквідації аварії на ЧАЕС Товстоган І.А. та почесний громадянин села, член ветеранської організації Томах Г.М.. Вони  привітали селян зі святом та згадали події тих страшних літ.  Ветеранів в селі Мала Рогань залишилось двоє – це сумно і страшно!
   Після мітингу, по традиції, відбулися покладання квітів і вінків та панахида по загиблим воїнам біля пам'ятника, яку провів настоятель Свято-Покровського Храму села отець Євгеній.
   Завдяки небайдужості та щирості депутата Харківської районної ради Шмиголя Олександра Миколайовича наші селяни, ветерани, діти війни та артисти святкового заходу спробували смачну кашу.
   На святковому концерті до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні виступили діти  Малороганського СБК. Театральна студія «Liberty Show» показала не аби які здібності і порадувала односельців яскравими виступами, танцювальний колектив «Тріумф» вразив своїми костюмами та різнохарактерними танцями. Заспівали пісень діти зі студії естрадного вокалу «Art of Music».
  Вічна пам'ять тим , хто поліг смертю хоробрих.
 Особливу подяку хочеться висловити керівникам підприємств АТОВ «Харківплемсервіс», ПАТ «Сад», ДПДГ «Кутузівка», приватному підприємцю Клизуб  В.І. за надані корзини та вінки для покладання. Також дякуємо дитячий садок та школу за допомогу в проведені свята!

Наталія Попова
Директор Малороганського СБК

 


 

Святкування Міжнародного Жіночого Дня — 8 березня


    На території Малороганської сільської ради проведені заходи по святкуванню Міжнародного Жіночого Дня — 8 березня. Святкові ранки пройшли  у Малороганському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок), у Малороганській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Учасники художньої самодіяльності Малороганського СБК підготували святковий концерт.